Zaznacz stronę

Okazji do zadbania o bycia zapamiętanym przez klienta nie brakuje. Z jednej strony są to branżowe wydarzenia, takie jak targi czy konferencje. Z drugiej jest też wiele codziennych okazji, takich jak spotkania w firmie czy zwyczajne zdarzenia związane z bieżącym jej funkcjonowaniem. Ciekawe możliwości dają także średniej wielkości wydarzenia tematyczne, nawiązujące do tematyki firmy, na których spotkają się osoby znające już i lubiące markę, ale także zainteresowane nią, a więc chcące przyjrzeć się jej bardziej z bliska, lub po prostu zainteresowanie motywem przewodnim imprezy, które samą firmę poznają wtedy niejako przy okazji, jednak w naturalny i niewymuszony sposób. Każda z tych osób może stać się dobrym, nowym lub powracającym klientem, dlatego warto zaopatrzyć się na takie okoliczności w materiały reklamowe, dzięki którym odbiorcy będą mogli po powrocie do domu na spokojnie zapoznać się z dodatkowymi informacjami, propozycjami produktowymi czy oferowanymi usługami.

Interesującymi propozycjami dla młodych odbiorców są:

  • kredki
  • flamastry
  • małe zabawki (np. misie)

Gadżety na imprezach dla dzieci

Dużo możliwości i pola do kreatywnego działania mają firmy oferujące produkty dla dzieci. Nawet we w miarę szybkim tempie można zaplanować i stworzyć np. festyn, który da wiele frajdy dzieciom, a poza tym przedstawicielom firmy pozwoli dotrzeć i zainteresować produktami ich rodziców. Takie wydarzenia przyciągają wiele osób. Wystarczy kilka zorganizowanych miejsc do zabawy, dopasowanych swoją specyfiką do wieku oraz opiekunów i animatorów. Dobrze sprawdzą się także gadżety dla dzieci, z których będą mogły korzystać one same, lecz i ich rodzice nie będą mieli wątpliwości co do ich bezpieczeństwa i wartości. Prostym, a zarazem dobrym pomysłem mogą być małe opakowania z kredkami czy flamastrami. Kredki i flamastry są ponadczasowe, a ponadto uznawane za wartościowe, gdyż uczy dokładności i schludności, a jednocześnie rozwija kreatywność.

Drobne upominki dla najmłodszych

W przypadku imprez dedykowanych dzieciom, gadżety reklamowe przeznaczone dla nich powinny stanowić przynajmniej część wszystkich. W końcu rodzice i opiekunowie przyprowadzają je tam właśnie po to, by sprawić im przyjemność. Taki drobny prezent będzie im przypominał o ciekawie spędzonych chwilach, a to będzie także wywoływało korzystne skojarzenia u związanych z nimi dorosłych. Świetnym pomysłem są także małe pluszowe maskotki, na przykład misie. Jest to droga która oznacza nieco wyższy koszt, ale za to taki misiek może stać się ulubieńcem najmłodszych i jednym z ich najlepszych przyjaciół.